Ogólnopolskie Seminaria Naukowe Profesora Zygmunta Zielińskiego Dynamiczne Modele Ekonometryczne, 6-7.09.2021

Aktualności / Opłaty

Udział w seminarium nie wymaga opłat wpisowych, jednakże zapraszamy do wsparcia kwotą 20 zł poniższy cel charytatywny, który wpisuje się w misję Wydziału.

Misja Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Naszą misją – społeczności akademickiej Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania – jest prowadzenie badań naukowych wzbogacających wiedzę o gospodarce, kształcenie na bazie najnowszych osiągnięć teorii i rozwiązań praktycznych oraz kształtowanie postaw społecznej odpowiedzialności, otwartości i pozytywnych relacji.

W działalności wychowawczej Wydział dąży do upowszechniania zasad etycznego i odpowiedzialnego biznesu oraz uniwersalnych wartości humanitarnych.

Zapraszamy Państwa do wsparcia kwotą co najmniej 20 zł studentki naszego wydziału Oli Rutkowskiej, która stała się ofiarą tragicznego wypadku samochodowego. O wymiarze jej heroizmu może świadczyć kontynuacja studiów pomimo, że wciąż walczy o swoje zdrowie, a poruszać się może wyłącznie na wózku inwalidzkim.

Olę można wspierać przekazując wpłaty na konto Fundacji AMICUS UMK

mBank 56 1140 2017 0000 4502 0345 2695, z dopiskiem: dla A. Rutkowskiej.

Działalność nieodpłatna | Fundacja Amicus UMK

Konferencja w Toruniu